Špeciálna akcia

Dnešná zľava -30%

Cena online

Zvažujete kúpu novej garážovej brány? Ak neviete, aký typ brány zvoliť, pohodlne sa usaďte a prečítajte si o všetkých výhodách, ktorými sa môžu sekčné garážové brány hrdo popýšiť.

Aké sú to vlastne sekčné garážové brány?

Tento v súčasnosti najpopulárnejší typ garážových brán si vás získa svojou mimoriadnou praktickosťou. Brány sú totiž tvorené pozdĺžnymi sekciami (panelmi), ktoré sa pomocou torzných pružín zasúvajú priamo pod strop garáže. Tento pohodlný systém vám ušetrí štedrý priestor pred garážou, ktorý by bol inak, napríklad pri klasických dverových bránach, nevyužiteľný. Každé krídlo dvier si totiž vyžaduje vymedzenie potrebnej plochy na funkčné otvorenie, resp. zatvorenie dvier, čo vás môže priestorovo limitovať. Pri klasickom dverovom type brán je navyše potrebné aj vynaloženie fyzického úsilia na manipuláciu s dverami. Sekčné, čiže zasúvacie brány, sú od všetkých týchto nevýhod odmocnené a svojim užívateľom poskytujú dokonalý priestor a komfort.

Objavte ideálne spojenie komfortu, dizajnu a kvality

Otvorte bránu komfortu

Sekčné garážové brány môžete ovládať ručne, ale aj za pomoci praktického ďiaľkového ovládača z pohodlia vášho auta, domu, či dvora. Užívateľský komfort však nie je to jediné, čím vás môže tento favorit vo svojej kategórií ohromiť.

Otvorte bránu dizajnu

Rovnakú váhu a dôležitosť nesie i samotný dizajn, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Vyberte si zo základnej rady dizajnových línií brán Clasic, Luxury alebo Final, pričom povrch každej vám vieme upraviť podľa vášho vkusu. Zvoliť si tak môžete napríklad dekor v odtieni Zlatý dub, Orech, prípadne akúkoľvek farbu z RAL vzorkovníka.

Vaše garážové brány namontujeme za vás

Kontaktujte nás

Otvorte bránu kvalite

Nielen dizajn, ale aj kvalita je presne tým ukazovateľom, ktorý odlišuje bežnú bránu od ideálnej. Všetky komponenty, ktoré pri výrobe garážových brán používame, sú od renomovaných dodávateľov a spĺňajú najvyššie štandardy a kritériá európskych noriem.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku? Neváhajte nás kontaktovať.

O cenovú ponuku si môžete požiadať cez náš Konfigurátor, prípadne sa na nás môžete obrátiť cez kontaktný formulár.